فایل google earth کاربری های شهرداری و شورای شهر تهران. استعلام کاربری های شهر تهران

فایل Google Earth کاربری های منطقه 14 شهر تهران


نقشه گوگل ارث کاربری های مناطق شهر تهران این محصول شامل یک فایل Google Earth است که تمام کاربری های این منطقه را شامل می شود. در این نقشه کاربری تمامی قطعه زمین های این منطقه از شهر تهران براساس مصوبات طرح های تفصیلی شهرداری و شورای شهر تهران مشخص شده که مبنای تصمیمات فعلی شهرداری است. انواع کاربری های شهری شامل مسکونی، تجاری، اداری، گردشگری، بهداشتی درمانی، آموزشی، فضای سبز، صنعتی کارگاهی، نظامی انتظامی، تاسیسات و تجهیزات شهری، و زمین های خالی در این فایل مشخص شده است که در برنامه گوگل ارث قابل نمایش است. با دریافت این فایل به راحتی می توانید وضعیت کاربری هر یک از زمین های اطراف خود و همچنین املاک مورد نظر جهت خریداری یا سرمایه گذاری را بررسی کنید.


نقشه گوگل ارث کاربری های شهری منطقه چهارده شهرداری تهران .

برای سرمایه گذاری ملکی لازم است نقشه کاربری های اطراف را بررسی کنید. این نقشه می تواند برای تمامی افرادی که با معاملات ملکی بطور موقت یا حرفه ای سروکار دارند بسیار مفید باشد.

این نفشه یکی از ابزار کلیدی کار مشاورین محترم املاک و دفاتر معاملات ملکی است. این لایه با فرمت kml تمامی کاربری ها در مقیاس بلوک های شهری و تمامی ساختمان ها را شامل می شود و در گوشی های تلفن همراه سامسونگ و ایفون نیز قابل مشاهده است.

لازم است هر فردی که با معاملات ملکی و خدمات ساختمانی و زمین سروکار دارد این نقشه گوگل را در کامپیوتر خود داشته باشد. لذا این فایل نقشه کاربری های مناطق 22 گانه شهر تهران در قالب گوگل ارث به کارشناسان اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران توصیه می شود.

برنامه گوگل ارث را از این قسمت می توانید دریافت کنید.

افرادی که این نقشه را خریداری کردند، همچنین برخی محصولات زیر را نیز خریدند.

ابزار آماده محاسبه قیمت آپارتمان
نقشه گوگل ارث پناهگاه های اضطراری شهر تهران
نقشه موقعیت پمپ بنزین های تهران
لایه های منابع آب و تاسیسات آبی تهران
خطوط انتقال نیرو برق تهران
فایل گوگل ارث کارخانه ها و صنایع تهران