سوالات متداول مشتریان

آموزش های ویدئویی بصورت پکیج قابل دانلود می باشد.

بسته های آموزشی شامل ویدئوها و فایل های داده برای پردازش در نرم افزار می باشد. بسته های ویدئویی بصورتی ارایه شده است که می توانید به همراه ویدئو فایل ها را در نرم افزارهای مربوطه باز کنید و آموزش های آن را تمرین نمایید.

دوره های آموزشی بهمراه سرفصل ها ارایه شده است. در صورت نیاز به هر دوره می توانید سفارش تهیه آموزش ویدئویی آن دوره را در فرم تماس ارسال کنید. ثبت سفارش تهیه آموزش هیچ هزینه ای ندارد و بعد از تهیه آموزش تعیین قیمت می شود و در اختیار شما قرار می گیرد.

آموزش های فوری آموز بصورت ویدئویی تولید و عرضه می شود و در صورت درخواست شما آموزش ویدئویی تخصصی ویژه برای شما تهیه می شود.

بسته های آموزشی شامل ویدئوها و فایل های داده برای پردازش در نرم افزار می باشد. بسته های ویدئویی بصورتی ارایه شده است که می توانید به همراه ویدئو فایل ها را در نرم افزارهای مربوطه باز کنید و آموزش های آن را تمرین نمایید.

درصورت عدم رضایت از محصول ، فوری آموز بازگشت وجه به حساب مشتری را انجام می دهد.

در حال حاضر برای خرید از وبسایت فوری آموز، الزامی برای ایجاد حساب کاربری و عضویت نیست و این امر اختیاری است.

ولی بهتر است در صورت نیاز به پیگیری های بعدی و بهره مندی از تخفیف های آینده حساب کاربری ایجاد کنید. در صورت ایجاد حساب کاربری اطلاعات حساب مانند نام کاربری و رمزعبور خود را نزد خود نگه دارید.

تدریس در فوری آموز توسط مدرسان مجربی انجام می شود که از بزرگترین دانشگاه های کشور مانند دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیرکبیر، و دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی و تهران و سایر مراکز اکادمیک معتبر فارق التحصیل شده اند.

ارایه خدمات فوری آموز از جمله انجام پروژه ها و مشاوره در این زمینه ها توسط کارشناسان مجرب فارق التحصیل از دانشگاه های معتبر انجام می گیرد. تمامی این خدمات با تضمین رضایت مشتری بوده و در صورت عدم رضایت بازگشت وجه صورت می گیرد.

مهمترین محصولات وبسایت فوری آموز شامل بسته های آموزشی ویدئویی یادگیری نرم افزار، داده ها و اطلاعات مکانی، داده ها و اطلاعات آماری اقتصادی، اطلاعات اقتصادی مالی، و اطلاعات خروجی نقشه ها و پوستر ها می باشد. از مهمترین محصولات فوری آموز ارایه اسلاید ها برای ارائه اثرگذار، تهیه ویدئوهای تاثیرگذار از دستاورد های اطلاعات مکانی و آماری می باشد.

مشتریان فوری آموز کارشناسان سازمان ها و دستگاه های اجرایی، مدیران اجرایی پروژه ها، پژوهشگران، صنعتگران، مهندسان فعال در صنایع، کارشناسان رسمی دادگستری، مدرسین دانشگاه، دانشجویان رشته های علوم مکانی و اقتصادی، معلمین، و کارآفرینان فعال در صنعت می باشند.

محصولات فروشگاه فوری آموز عمدتا محصولات دانلودی و آموزش های ویدئویی قابل دانلود هستند. برای خرید هر محصول شما تنها با وارد کردن نام و ایمیل و سپس کلیک روی دکمه خرید یا دکمه ثبت سفارش وارد صفحه پرداخت می شوید. بعد از واریز وجه بلافاصله لینک دانلود برای شما فعال می شود.

در هنگام خرید، درصورتی که مایل باشید می توانید حساب کاربری ایجاد کنید و در دفعات بعد هر زمان که بخواهید محصول خریداری شده را چندین بار در هر دستگاه دیگری با همان اطلاعات کاربری (نام کاربری و کلمه عبور) دانلود کنید.

بازدیدکنندگان و مشتریان عزیز می توانند از طریق تماس با شماره های درج شده در پایین صفحات و همچنین ایمیل پشتیبانی با ما در ارتباط باشند. بعد از پیام مشتریان، از طرف تیم پشتیبانی ظرف 4 روزکاری با شما تماس حاصل می شود.

هزینه دوره های آموزش ویدئوئی بسته به سطح تخصصی بودن آموزش، شرایط زمانبندی آموزش، درجه دشواری مهارت، و شرایط بازار رقابتی تعیین می شود. با اینحال برخی آموزش ها با قیمت های بسیار پایین خدمت دانشجویان ارایه می شود.

درگاه پرداخت فوری آموز براساس درگاه پرداخت امن رایان پی و زرین پال است که تمامی مجوز های اینماد و صمت را دارا می باشد. پرداخت وجه و خرید در فوری آموز کاملا بر بستر شبکه امن شاپرک انجام می گیرد.

بعد از اینکه محصول را خریداری کردید در پایین صفحه لینک دانلود محصول قابل مشاهده خواهد بود که با کلیک برروی آن محصول دانلود می شود. درصورتی که لینک دانلود را مشاهده نمی کنید یک بار صفحه را رفرش یا مجدد بارگذاری کنید تا نمایش داده شود. اگر همچنان محصول قابل دانلود با پشتیبانی سایت در پایین همین صفحه از طریق ایمیل یا تلفن همراه تماس بگیرید. بعد از تماس تلفنی در همان روز و حداکثر تا 4 روز کاری محصول از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

محصولات با کمترین قیمت ممکن برای کارشناسان و جامعه دانشجویان عزیز عرضه شده است و تخفیف در نظر گرفته نشده است. با این حال، در زماین های خاصی امکان تخفیف برخی محصولات وجود دارد. در صورت درخواست دانشجویان و بعد از بررسی تیم فوری آموز، امکان ارایه تخفیف برای محصولات وجود دارد.

اگر سوال شما در این لیست نیست

می توانید از طریق تماس با ما سوالات خود را مطرح کنید ما آماده پاسخگویی هستیم

به پشتیبانی نیاز دارید ؟

در صورت نیاز به پشتیبانی در هر مرحله ای که به مشکلی برخورد کردید می توانید با شماره تلفن های زیر و همچنین ایمیل پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

تماس با ما
ایمیل:

foriamooz@gmail.com

support@foriamooz.ir

تلفن همراه: 09108350107
تلفن ثابت: 02166179198

درخواست تهیه آموزش ویژه

در صورتی که در خواست تهیه آموزش و یا محصولی خاص را دارید می توانید با ما تماس حاصل نمایید. همچنین کارشناسان ما همه روزه پاسخگوی شما هستند.

شما می توانید آموزش های ویدئویی خود را از ما درخواست نمایید تا برای شما تهیه نماییم.