• از فهرست دانلودها بازدید بفرمایید.

    مشاهده فهرست کالاهای قابل دانلود فروشگاه می تواند شما را در یافتن محصول مورد نظر بهتر راهنمایی کند.

    مشاهده دانلودها
  • فروشگاه فوری آموز

    با مراجعه به فروشگاه محصولات فوری آموز می توانید آموزش ها و بسته های مورد علاقه خود را تهیه نمایید.

    مشاهده فورشگاه تماس با ما

متخصصان مجموعه

متخصص طراحی سایت و فروشگاه آنلاین

متخصص تحلیل آماری و بیگ دیتا و دیتاماینینگ و و برنامه نویسی

متخصص گرافیک و انیمیشن و تولید نقشه ها

متخصص GIS و پردازش تصاویر ماهواره ای

فعالیت های مجموعه

تولید و پردازش اطلاعات

اجرای تحلیل های محیطی

تولید ویدئوهای آموزشی پیشنهادی

تهیه گزارش از فعالیت ها

برنامه نویسی ابزارهای کاربردی

خلق ارزش

طراحی و ارائه آموزش های ویدئویی

تولید محتوای علمی و آموزشی

تحلیل داده ها و اطلاعات

تولید اطلاعات خلاقانه و جدید

پشتیبانی از مشتریان

پشتیبانی برخط ما از مشتریان مجموعه فوری آموز می تواند اهمیت بالایی در تسلط بر مطالبی باشد که در طول آموزش دریافت داشته اید.

تمامی محصولات فروشگاه مورد تایید و با تضمین فوری آموز بوده و از نظر کیفی کنترل شده اند.

مجموعه فوری آموز هیچگونه خدمات آموزش در محل ندارد.

درباره فوری آموز

مجموعه فوری آموز متشکل از متخصصان، مدرسین و کارشناسانی است که در زمینه های تخصصی گوناگونی فعالیت می کنند تا بتوانند انواع محصولات و خدمات با کیفیت را خدمت شما عزیزان عرضه نمایند. ما بطور مداوم در حال تهیه و تولید داده ها، اطلاعات و آموزش های مفید متناسب با شرایط محیط کسب و کاری جهت بهبود انواع فعالیت های اقتصادی در کشورمان هستیم. در نتیجه این فرایند مداوم، هر هفته محصولات و کالاهای دیجیتال جدید در فروشگاه فوری آموز قرار داده می شود. به همین ترتیب ما همواره اطلاعات، دیتا، آموزش ها و خدمات را با توجه به تغییرات محیطی بروزرسانی می کنیم. به همین خاطر، محصولات جدید این مجموعه با توجه به پویایی ها و تغییرات شرایط اقتصادی، تحولات محیط کسب و کاری کشور، و دستاوردهای جدید علمی جهانی تنظیم و ارائه می شوند.

خرید از فوری آموز

محصولات فوری آموز با توجه به عواملی چون کیفیت این محصولات، نیاز اقشار مختلف جامعه، و عوامل اقتصادی و مالی بسیار منصفانه تعیین می شوند.

درصورتی که شما عزیزان به هر یک از محصولات این مجموعه نیاز دارید و به دلیل مبلغ و قیمت آن قادر به تهیه و خرید آن نیستید، کافی است به پشتیبانی مجموعه پیام (sms) بدهید و ایمیل بفرستید و قیمت پیشنهادی خودتان را برای آن محصول بفرمایید. ما بلافاصله در اولین روز کاری همان محصول موجود در فروشگاه فوری آموز را با هر قیمتی که خودتان درخواست کردید برای شما ایمیل می کنیم.

با اینحال، در هر صورت اگر محصولی را نیاز دارید و به خاطر قیمت آن قادر به تهیه آن نیستید، با تماس با پشتیبانی و ایمیل به مجموعه ما، آن محصول را بطور رایگان خدمت شما ارسال می کنیم.

مجموعه فوری آموز هیچگونه خدمات آموزش در محل ارائه نمی دهد و تمام آموزش ها بصورت ویدئوهای قابل مشاهده و قابل دانلود هستند.

همچنین فوری آموز متعهد می شود که در صورت عدم رضایت احتمالی مشتریان، تمامی محصولات این مجموعه ضمانت بازگشت وجه کامل دارند.

ما معتقدیم دور باطل فقر در خانواده ها با آموزش شکسته می شود. آرمان ما ارائه آموزش های مفید و تاثیرگذار برای قطع دور فقر و ایجاد رفاه برای مشتریان و هم میهنان عزیزمان است.

رصد بازارهای مالی
دانلود محصولات و داده ها
خرید انواع محصولات آموزشی و بسته های ویژه
مطالعه مطالب و مقالات اقتصادی
نرم افزارهایی کمک تحلیلی

google maps on my web site

نمای رمزارز سولانا
نوشته ای درباره ارزدیجیتال پلکادات DOT
آرم ارزدیجیتال لینک
به منظور دسترسی به آدرس مجموعه می توانید بعد از روشن نمودن لوکیشن گوشی همراه خود، بر روی گزینه Directions در بالای نقشه بزنید تا مسیر حرکت شما به آدرس ما نمایش داده شود.
جهت ارتباط با مجموعه با شماره های درج شده در زیر تماس حاصل فرمایید.

About Foriamooz


Foriamooz website is managed by a group of specialized education tutors and data analysts. The team is continuously providing you with business related tutorials and financial and geographical data in a campaign for improving small businesses.  We have the obligation to supply high quality innovated data products for our respectful Persian and international costumers.

Foriamooz online shop presents data and information related to GIS, finance, and business management. Each week we are adding new online products and soft data to the shop.