فایل google earth کاربری های شهرداری و شورای شهر تهران. استعلام کاربری های شهر تهران

فایل Google Earth کاربری های منطقه 15 شهر تهران


نقشه گوگل ارث کاربری های مناطق شهر تهران این محصول شامل یک فایل Google Earth است که تمام کاربری های این منطقه را شامل می شود. در این نقشه کاربری تمامی قطعه زمین های این منطقه از شهر تهران براساس مصوبات طرح های تفصیلی شهرداری و شورای شهر تهران مشخص شده که مبنای تصمیمات فعلی شهرداری است. انواع کاربری های شهری شامل مسکونی، تجاری، اداری، گردشگری، بهداشتی درمانی، آموزشی، فضای سبز، صنعتی کارگاهی، نظامی انتظامی، تاسیسات و تجهیزات شهری، و زمین های خالی در این فایل مشخص شده است که در برنامه گوگل ارث قابل نمایش است. با دریافت این فایل به راحتی می توانید وضعیت کاربری هر یک از زمین های اطراف خود و همچنین املاک مورد نظر جهت خریداری یا سرمایه گذاری را بررسی کنید.


نقشه گوگل ارث کاربری های شهری منطقه پانزده شهرداری تهران .

برای سرمایه گذاری ملکی لازم است نقشه کاربری های اطراف را بررسی کنید. این نقشه می تواند برای تمامی افرادی که با معاملات ملکی بطور موقت یا حرفه ای سروکار دارند بسیار مفید باشد.

این نفشه یکی از ابزار کلیدی کار مشاورین محترم املاک و دفاتر معاملات ملکی است. این لایه با فرمت kml تمامی کاربری ها در مقیاس بلوک های شهری و تمامی ساختمان ها را شامل می شود و در گوشی های تلفن همراه سامسونگ و ایفون نیز قابل مشاهده است. این فایل همچنین می تواند مورد استفاده ستاد های مشاورین و اصناف بنگاه های املاک تهران باشد.

اطلاعات کاربری زمین شهری که منعکس کننده عملکردهای اجتماعی-اقتصادی و فعالیت های انسانی است برای برنامه ریزی شهری، طراحی منظر، مدیریت محیط زیست، ارتقای سلامت و حفاظت از تنوع زیستی بسیار ضروری است. نقشه‌های کاربری زمین که توزیع، الگو و ترکیب مقوله‌های کاربری زمین شهری (EULUC) را مشخص می‌کند، طیف وسیعی از کاربردها را تسهیل کرده و فرصت‌های جدیدی را در مطالعات شهری ایجاد کرده است. مشاهدات جدید و بهبود یافته زمین، الگوریتم‌ها و محصولات پیشرفته برای استخراج اطلاعات موضوعی شهری، در ارتباط با داده‌های بزرگ حسگر اجتماعی و مجموعه داده‌های کمکی جمع‌سپاری، همگی پتانسیل‌های زیادی را برای نقشه‌برداری ELUC با وضوح خوب از مقیاس منطقه‌ای تا جهانی ارائه می‌دهند.


تمامی اشخاصی که در مشاغل ساختمانی، معاملات ملکی و زمین یا خدمات شهری فعالیت دارند به این نقشه در کامپیوتر یا لپتاپ خود نیاز ضروری دارند.

برای خرید و دانلود فایل Google Earth کاربری های منطقه 15 شهر تهران روی دکمه خرید زیر کلیک کنید. بعد از طی کردن مراحل خرید بلافاصله لینک دانلود برای شما نشان داده می شود و میتوانید فایل Google Earth کاربری های منطقه 15 شهر تهران را دانلود کنید.


اگرچه انسان ها حداقل 40000 سال است که در اروپا زندگی می کنند، تا انقلاب صنعتی در قرن 18 و 19 بود که شهرنشینی مناظر واقعاً به طور جدی آغاز شد. از آن زمان، جریان پیوسته مردم از مناطق روستایی به مراکز شهری به وضعیتی منجر شده است که امروزه بیش از 250000 کیلومتر مربع (حدود 5٪) از زمین اروپا توسط سطوح مصنوعی پوشیده شده است و انتظار می رود درصد از جمعیت اروپا زندگی کنند. در مناطق شهری تا سال 2050. شهرها تأثیرات زیست محیطی بزرگی دارند، چه مثبت و چه منفی. از یک سو، پراکندگی شهری به زیستگاه های طبیعی تجاوز کرده و مقادیر زیادی آلودگی ایجاد می کند. از سوی دیگر، استفاده از منابع معمولاً کارآمدتر است و پروژه‌های زیرساختی در مقیاس بزرگ می‌توانند تأثیر زیست‌محیطی کمتری را برای هر فرد به همراه داشته باشند. مطالعات زیادی روی اطلس های شهری برای انجام کاربری های شهری انجام شده است.

به این ترتیب، اهمیت برنامه ریزی شهری کارآمد به سختی قابل اغراق است. هر تصمیمی در مورد نحوه استفاده از زمین در فضاهای شهری می تواند زندگی مردم را بهبود بخشد و تأثیر ما را بر محیط زیست کاهش دهد یا دقیقاً تأثیر معکوس داشته باشد. مجموعه محصولات Urban Atlas به کاربران امکان دسترسی به نقشه های دقیق پوشش زمین/کاربری زمین برای 788 منطقه شهری کاربردی در سراسر اروپا، علاوه بر نقشه های درختان خیابان، اندازه گیری ارتفاع بلوک های ساختمانی، و برآورد جمعیت را می دهد. این محصولات اطلاعات لازم را برای برنامه ریزان شهری فراهم می کند تا تصمیمات آگاهانه و مبتنی بر داده در مورد مواردی مانند فضاهای سبز، شبکه های حمل و نقل و طرح های واکنش اضطراری اتخاذ کنند.

دانلود نقشه های کاربری شهری سایر مناطق 22 گانه شهر تهران

افرادی که این نقشه را خریداری کردند، همچنین برخی محصولات زیر را نیز خریدند.

ابزار آماده محاسبه قیمت آپارتمان
نقشه گوگل ارث پناهگاه های اضطراری شهر تهران
نقشه موقعیت پمپ بنزین های تهران
لایه های منابع آب و تاسیسات آبی تهران
خطوط انتقال نیرو برق تهران
فایل گوگل ارث کارخانه ها و صنایع تهران

دانلود طرح های تفصیلی سایر شهر های ایران