فایل google earth کاربری های شهرداری و شورای شهر تهران. استعلام کاربری های شهر تهران

فایل Google Earth کاربری های منطقه 4 شهر تهران


نقشه گوگل ارث کاربری های مناطق شهر تهران این محصول شامل یک فایل Google Earth است که تمام کاربری های این منطقه را شامل می شود. در این نقشه کاربری تمامی قطعه زمین های این منطقه از شهر تهران براساس مصوبات طرح های تفصیلی شهرداری و شورای شهر تهران مشخص شده که مبنای تصمیمات فعلی شهرداری است. انواع کاربری های شهری شامل مسکونی، تجاری، اداری، گردشگری، بهداشتی درمانی، آموزشی، فضای سبز، صنعتی کارگاهی، نظامی انتظامی، تاسیسات و تجهیزات شهری، و زمین های خالی در این فایل مشخص شده است که در برنامه گوگل ارث قابل نمایش است. با دریافت این فایل به راحتی می توانید وضعیت کاربری هر یک از زمین های اطراف خود و همچنین املاک مورد نظر جهت خریداری یا سرمایه گذاری را بررسی کنید.


نقشه گوگل ارث کاربری های شهری منطقه چهار شهرداری تهران

این نقشه ابزار کار ضروری مشاورین محترم املاک است و داشتن آن می تواند یک مزیت رقابتی مناسبی به مشاورین بدهد. مشاورینی که از این نقشه استفاده می کنند می توانند نسبت به سایر همکاران خود در جایگاه موفق تر قرار گیرند و سودآوری بیشتری بدلیل ارایه خدمات مشاوره تخصصی تر و منصانه تر داشته باشند. بنابراین، لازم است این فایل در کامپیوتر هر بنگاه معاملات ملکی در دسترس باشد. برای کارکنان اصناف املاک تهران این فایل توصیه می شود.


نقش و اهمیت نقشه های کاربری شهری در تصمیم گیری های مدیریتی مشاغل و کسب و کار های کوچک

در مقاله کوتاه زیر به نقش و اهمیت نقشه های کاربری شهری در تصمیم گیری های مدیریتی مشاغل و کسب و کار های کوچک اشاره شده است.

در اتخاذ تصمیمات مدیریتی چه در امور سازمانی و کسب و کار های دانش بنیان و چه در امور مدیریت مالی شخصی نقش اصلی و کلیدی که بین یک تصمیم گیری درست و اشتباه تفاوت ایجاد می کند داشتن اطلاعات است. دتاشتن اطلاعات مناسب به درک یک کارشناس و مدیر در شناخت از مسایل و موضوعات کمک قابل توجهی می نماید. دانش یا همان سواد اطلاعاتی درست می تواند موجب پیش بینی بهتر توسط کارشناس، ایجاد خلاقیت مناسب، حل بهتر مسایل، درک بهتر از پیرامون و تغیرات آینده، و همچینین شناخت مسایل حقوقی شود. بنابراین یکی از تفاوت های مدران و کارشناسان موفق نسبت به سایر کارشناسان در این است که کارشناسان و مدریان موفق از اطلاعات بروز و مناسبی برخوردار هستند که در زمان مناسب از آن استفاده می کنند. یکی از ابزارهای ضروری در مشاغل و فعالیت هایی که به زمینه های شهری و برنامه ریزی املاک و کاربری های شهری مربوط می شود. دانستن انواع کاربری های قطعه زمین های یک شهر است. این کاربری ها توسط مراجعه ذیصلاح مانند شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهری تهیه و تصویب می شوندت و سپس در دستور کار شهرداری ها قرار می گیرند. شهر داری ها موظف هستند هر گونه ساخت و ساز و برنامه ریزی هایش تغییرکاری شهری را در چهارچوب این طرح ها به انجام برسانند. بنابراین، تصمیم گیری سایر شهروندان و شاغلین در بخش های مختلف مستلزم این خواهد شد که با تغییرات کاربری مصوب و منطبق و همخوان باشد. درصورتی که فعالیت های اقتصادی و کسب کار ها انطباق لازم را با کاربری های شهری نداشته باشند مراجع قانونی از صدور مجوز های لازم برای این فعالیت ها خودداری می کنند و هر گونه فعالیت اقتصادی از جمله ساخت و ساز، و فعالیت های خدماتی را منوط به کسب مجوز از شهرداری و براساس کاربری های مصوب شهری می دانند. در این موارد لازم است تمامی کاسبان و فعالین اقتصادی و سرمایه گذاران دانش و اطلاعات درستی از انواع کاربری های شهری در حیطه فعالیت خود داتشته باشند. یکی از ابزارهای کار این مشاغل نقشه های کاربری شهری مصوب شورای شهر است که اجرای آن در دستور کار شهرداری ها قرار دارد. طرح های شهری و طرح های تفصیلی توسط وزارت مسکن و شهرسازی تهیه و پس از تصویب شوراهای اسلامی شهر برای اجرا در دستور کار شهرداری ها قرار می گیرد. این نقشه ها توسط مجموعه فوری اموز براساس قوانین طرح های تقصیلی شهرداری تهران و شورای شهر تهران و از روی اطلاعات مربوطه تهیه و برای استفاده عموم عرضه شده است. امید است این اقدام بتواند در ایجاد عدالت اجتماعی میان تمامی شهروندان موثر باشد و دسترسی عموم مردم را به قوانین صادره بیشتر نماید. براساس قانون طرح های مصوب شهری از جمله طرح تفصیلی که توسط وزارت مسکن و شهرسازی تهیه می شود مصداق قوانین عمومی بوده و آگاهی تمامی شهروندان از این قوانین لازم است.

لذا نقشه های کاربری های شهری مناطق بیست و دوگانه شهر تهران توسط مجموعه فوری آموز بصورت فایل های گوگل تنظیم شده است تا بدون نیاز به داشتن نرم افزارهای تخصصی تنها با باز کردن این نقشه درgoogle earth هموطنان عزیز بتوانند به این داده ها دسترسی داشته باشند و تصمیم گیری مناسب تری داشته باشند. این امر می تواند سازگاری و رضایت شهروندان را از شهرداری ها از جمله شهرداری تهران افزایش داده و از حجم کار شهرداری ها بکاهد تا بتوانند به امور مهمتر شهری رسیدگی نمایند.


این فایل می تواند مورد استفاده مشاغل زیر باشد.

کارشناسان شهرداری و شوراهای شهر

متخصصان برنامه ریزی شهری و منطقه ای

مشاورین املاک و دفاتر معاملات ملکی و بنگاه های املاک

سازنده ها و پیمانکاران شاغل در ساخت وساز در محدوده های شهری

فعالین خدمات شهری

مهندسین عمران و کارشناسان ملکی

طراحان و معماران شهری

متخصصین شهرسازی

سرمایه گذاران در املاک و مستغلات

کاسبان و فعالان اقتصادی

کارشناسان بانکی و مشاوران اقتصادی