عکس محصول دانلودی لایه های شهر خرمدره

دانلود لایه های GIS شهر خرمدره استان زنجان


شهر خرمدره در استان زنجان قرار دارد و به استان قزوین در شمال، شهرستان خدابنده در جنوب و شهرستان ابهر در شرق محدود می شود. این شهر دارای جاذبه های گردشگری زیادی است که برخی از آنها عبارتند از: تپه خالصه، قلعه سی قیزلر، محوطه خراب لر، تپه نصیرآباد، حمام تاریخی یان یان، کوچه باغ های خرمدره، روستای انجلین و جاده توریستی سوکهریز. همچنین قالی بافی، جاجیم بافی، گلیم بافی، منبت کاری و گیپور بافی از صنایع دستی معروف این شهر هستند.

این محصول یک ژئودیتابیس است که لایه های GIS شهر خرمدره است. انواع لایه هایی مانند کاربری های شهر خرمدره، خیابان ها و راه ها، زیرساخت ها، خدمات شهری، منابع آلودگی، جمعیت و مسکن روستایی و شهری منطقه خرمدره، بلوک های شهری، و بسیاری از لایه های دیگر مربوط به شهر خرمدره استان زنجان را شامل می شود. این لایه های شهر خرمدره را در داخل ژئودیتابیس می توانید بصورت آماده دریافت کنید.

برای خرید و دانلود لایه های GIS شهر خرمدره استان زنجان از دکمه خرید زیر اقدام کنید.


شهر خرم دره استان زنجان با جمعیت ۶۸٬۱۲۱ نفرطبق آمار سال 1395 بعنوان سومین شهر بزرگ استان زنجان می باشد. این شهر با وسعتی برابر ۱۰ کیلومتر مربع در ۸۰کیلومتری جنوب شرق زنجان واقع شده است و به علت قرار داشتن در مسیر جاده بین‌المللی تهران – بازرگان از نظر شاخص‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در بهترین و مطلوب‌ترین موقعیت این استان قرار دارد. این شهر از نظر اقتصادی، اجتماعی، و جغرافیایی موقعیت ویژه ای در استان زنجان دارد.محصول فوق، یک ژئودیتابیس جامع حاوی اطلاعات مربوط به شهر خرمدره است. این ژئودیتابیس شامل انواع لایه های GIS است که توصیف داده شده و برای استفاده در سیستم های اطلاعات مکانی و GIS طراحی شده است. این لایه ها اطلاعات مرتبط با کاربری های شهری، خیابان ها و راه ها، زیرساخت ها، خدمات شهری، منابع آلودگی، جمعیت و مسکن روستایی و شهری منطقه خرمدره، بلوک های شهری و دیگر اجزای شهر را شامل می شود.

این ژئودیتابیس با قالب آماده و قابل دریافت ارائه می شود، به گونه ای که کاربران می توانند به سادگی این اطلاعات را دریافت کرده و استفاده کنند. این پایگاه داده با اطلاعات دقیق و کاملی در مورد شهر خرمدره تهیه شده است و قابلیت تکمیل و به روزرسانی دارد.

لایه های GIS شهرخرمدره

این محصول شامل بیش از 25 لایه GIS است

لایه GIS پست های برق شهر خرمدره

لایه GIS جایگاه های سوخت و پمپ بنزین های شهر خرمدره

لایه GIS نقاط شهری شهر خرمدره

لایه GIS گسل های فرعی و گسل های اصلی شهر خرمدره

لایه GIS رودخانه ها شهر خرمدره

لایه GIS پل ها و تونل های شهر خرمدره

لایه GIS راه ها و جاده ها شهر خرمدره

لایه GIS خیابان های داخل شهر شهر خرمدره شهر خرمدره

لایه GIS راه آهن شهر خرمدره

لایه GIS خطوط انتقال نیرو برق شهر خرمدره

لایه GIS پارک ها و فضاهای سبز شهری شهر خرمدره

لایه GIS مراکز فرهنگی هنری شهر خرمدره

لایه GIS کتابخانه ها سالن مطالعه شهر خرمدره

لایه GIS ایستگاه های آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر خرمدره

لایه GIS مراکز خدمات درمانی و درمانگاه ها شهر خرمدره

لایه GIS کاربری های وضع موجود شهر خرمدره

لایه GIS کاربری های پیشنهادی شهر خرمدره

لایه GIS مسیل ها و کانال های انتقال آب شهر خرمدره

لایه GIS ایستگاه های راه آهن شهر خرمدره

لایه GIS پایانه های مسافربری درون شهری و برون شهری شهر خرمدره

لایه GIS اماکن متبرکه شهر خرمدره

لایه GIS مراکز درمانی و بیمارستان ها شهر خرمدره

لایه GIS ورزشگاه ها و استادیوم ها شهر خرمدره

لایه GIS آثار تاریخی و میراث فرهنگی شهر خرمدره

لایه GIS اماکن نظامی امنیتی شهر خرمدره

لایه GIS محدوده های قانونی شهری شهر خرمدره

لایه GIS مرز شهرستان

لایه GIS بلوک های جمعیتی به همراه داده های جمعیت شهر خرمدره

لایه GIS منطقه آموزشی شهر خرمدره

لایه GIS حوزه های جمعیتی طبق لایه های سازمان آمار شهر خرمدره

لایه GIS مرغداری و دامداری شهر خرمدره

لایه GIS گورستان ها و مقبره ها شهر خرمدرهشهر خرمدره در استان زنجان واقع شده است. این شهر دارای جاذبه های گردشگری زیادی مانند تپه خالصه، قلعه سی قیزلر، تپه نصیرآباد و حمام تاریخی یان یان است. صنایع دستی اصلی این شهر قالی بافی، جاجیم بافی و گلیم بافی است. شهرستان خرمدره همچنین دارای معادن سنگ گرانیت و مس است و صنایعی مانند گلاس سازی نیز در آن وجود دارد. همچنین شهرستان خرمدره به واسطه آبهای رودخانه ابهر و زمین‌های کشاورزی خرم و سبز مشهور است. این شهرستان جاذبه‌های طبیعی و آب و هوای مطلوبی دارد که مسافران را برای بازدید به خود جذب می‌کند.

شهرستان خرمدره، با پتانسیل زیادی در حوزه صنعت و کشاورزی، از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی متنوعی برخوردار است. صنعتی مانند گلاس سازی و صنایع دستی از جمله قالیبافی، جاجیم بافی و گلیم بافی به واسطه تولید محصولات با کیفیت برجسته هستند. همچنین، کشتزارها و باغ‌های میوه این شهرستان، همچون چهره‌های طبیعی زیبا، با حضور درختان سایه‌بان و تابلوهای طبیعی در فصول چهارگانه خرمدره را به مکانی جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است. علاوه بر این، طراوت آب و هوا و نزدیکی به شهرستان ابهر و جاذبه‌های تاریخی آن نیز از جذابیت‌های خرمدره است که باعث جذب گردشگران بیشتر شده است.

شهرستان خرمدره، با پتانسیل زیادی در حوزه صنعت و کشاورزی، از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی متنوعی برخوردار است. این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در مسیر راه آهن و اتوبان قزوین- زنجان، به عنوان نگین سبز زنجان شناخته شده است. فاصله این شهرستان از تهران حدود 245 کیلومتر و از زنجان حدود 94 کیلومتر است.

خرمدره حاوی فرهنگ و تمدنی باستانی است که به 8 هزار سال قبل باز می‌گردد و در دل خود جاذبه‌های طبیعی بسیار زیبا و 90 تپه و آثار تاریخی متعددی دارد. در اکثر تعطیلات سال، گردشگران و مسافرانی که دوست دارند طبیعت زیبا و آثار تاریخی ایران را ببینند، به خرمدره سفر می‌کنند.

علاوه بر این، کشتزارها و باغ‌های میوه در این شهرستان با همت و تلاش اهالی بومی ایجاد شده‌اند و منطقه را به یک ناحیه خوش آب و هوا و دیدنی تبدیل کرده‌اند. همچنین، خرمدره دارای آثار تاریخی و طبیعی زیادی است که از جمله آنها می‌توان بهیرق بلقیس، بقعه میرزاحیدر، زمین‌هایی با طبیعت نامی، آبشارها و غارها اشاره کرد.


دانلود لایه های GIS سایر شهر های استان زنجان

لایه های GIS شهر ماهنشان استان زنجان

لایه های GIS شهر قیدار استان زنجان

دانلود لایه های GIS شهر خرمدره استان زنجان

لایه های GIS شهر سلطانیه استان زنجان

دانلود لایه های GIS شهر ایجرود استان زنجان

لایه های GIS شهر زنجان


با کلیک روی دکمه خرید زیر می توانید دانلود لایه های GIS شهر خرمدره استان زنجان را انجام دهید.