فایل google earth کاربری های شهرداری و شورای شهر تهران. استعلام کاربری های شهر تهران

فایل Google Earth کاربری های منطقه 22 شهر تهران


نقشه گوگل ارث کاربری های مناطق شهر تهران این محصول شامل یک فایل Google Earth است که تمام کاربری های این منطقه را شامل می شود. در این نقشه کاربری تمامی قطعه زمین های این منطقه از شهر تهران براساس مصوبات طرح های تفصیلی شهرداری و شورای شهر تهران مشخص شده که مبنای تصمیمات فعلی شهرداری است. انواع کاربری های شهری شامل مسکونی، تجاری، اداری، گردشگری، بهداشتی درمانی، آموزشی، فضای سبز، صنعتی کارگاهی، نظامی انتظامی، تاسیسات و تجهیزات شهری، و زمین های خالی در این فایل مشخص شده است که در برنامه گوگل ارث قابل نمایش است. با دریافت این فایل به راحتی می توانید وضعیت کاربری هر یک از زمین های اطراف خود و همچنین املاک مورد نظر جهت خریداری یا سرمایه گذاری را بررسی کنید.


نقشه گوگل ارث کاربری های شهری منطقه بیست و دو شهرداری تهران .

برای سرمایه گذاری ملکی لازم است نقشه کاربری های اطراف را بررسی کنید. این نقشه می تواند برای تمامی افرادی که با معاملات ملکی بطور موقت یا حرفه ای سروکار دارند بسیار مفید باشد. این نفشه یکی از ابزار کلیدی کار مشاورین محترم املاک و دفاتر معاملات ملکی است. این لایه با فرمت kml تمامی کاربری ها در مقیاس بلوک های شهری و تمامی ساختمان ها را شامل می شود و در گوشی های تلفن همراه سامسونگ و ایفون نیز قابل مشاهده است.


دانلود نرم افزار اکسل محاسبه قیمت آپارتمان در دافتر مشاورین املاک

آیا تا به حال به نحوه استفاده از زمین های اطراف فکر کرده اید؟ چرا برخی از زمین ها به کشاورزی تبدیل می شوند یا چرا برخی از آنها طبیعی نگه داشته می شوند؟ چرا بقیه مناطق صنعتی یا شهری هستند؟ نحوه استفاده از زمین برای جامعه مهم است، اما چرا؟ این توضیح در مورد اینکه کاربری زمین چیست، انواع مختلف کاربری زمین، و موارد منفی استفاده از زمین های مختلف را توضیح می دهد. به خواندن ادامه دهید تا درک خود را از کاربری زمین عمیق تر کنید. از جمله منابع تهیه نقشه های کاربری طرح های تفصیلی شهری هستند.

تعریف کاربری زمین

بیایید تعریف کاربری زمین را بررسی کنیم.

کاربری اراضی نحوه استفاده جامعه و تغییر زمین برای مطابقت با نیازهای خودش است.

کاربری زمین یک تعامل انسان و محیط زیست است. انسان ها از زمین های ارائه شده توسط محیط طبیعی استفاده می کنند، اما انسان ها نیز زمین را اصلاح می کنند، بنابراین تعامل انسان با محیط صورت می گیرد.

کاربری زمین در مورد جامعه چه چیزی می تواند به ما بگوید؟ این امر می تواند به ما بگوید که یک جامعه چقدر توسعه یافته است، بسته به نوع کاربری زمینی که برای زمین انتخاب شده است. به عنوان مثال، یک جامعه توسعه یافته تر دارای مقدار بیشتری از کاربری زمین شهری است. علاوه بر این، ما همچنین می‌توانیم تأثیر نوع کاربری زمین را بر محیط زیست ببینیم. بنابراین تأثیر جامعه را بر محیط زیست به ما نشان می‌دهد.

جغرافیای کاربری اراضی

زمین توسط جامعه برای اهداف خاص تغییر می کند. چه استفاده برای تهیه غذا، تامین سرپناه، استفاده از زمین برای تولید و ساخت و یا استفاده از زمین به عنوان یک منطقه تفریحی باشد، زمین در روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. بیایید نگاهی به انواع مختلف کاربری زمین بیندازیم:

نمونه توضیح نوع کاربری زمین

کشاورزی:

کاربری اراضی، زمین کشاورزی،

این امر باعث تغییر زمین برای تولید محصولات کشاورزی مختلف برای مصرف انسان، مانند کشت محصولات کشاورزی یا نگهداری دام می شود.

مزرعه گندم.

صنعتی:

کاربری صنعتی شامل تولید و ساخت کالاهای مختلف است که شامل سایت های بزرگ می باشد.

کارخانه ها.

تجاری:

کاربری تجاری زمین، تبدیل زمین به قابلیت فروش کالا و خدمات است.

مراکز خرید.

مسکونی:

کاربری مسکونی شامل ساختن املاک برای زندگی است.

املاک و مسکن.

تفریحی:

این تبدیل زمین برای لذت انسان است، مانند پارک ها.

استادیوم ها.

حمل و نقل:

استفاده از زمین های حمل و نقل، زمین را برای روش های مختلف حمل و نقل تغییر می دهد.

جاده ها، بزرگراه ها، باند هواپیما، راه آهن.


مشاهده ویدئو نقشه کاربری مناطق شهر تهران

مشاهده ویدئوی باز کردن فایل های گوگل ارث بدون نیاز به نصب برنامه . مشاهده ویدئوی باز کردن گوگل ارث در گوشی بدون نیاز به نصب اپلیکیشن

برای دانلود لایه کاربری های اراضی شهری منطقه 22 شهرداری تهران از لینک زیر اقدام کنید.