آموزش سنجش از دور آنلاین بدون نصب نرم افزار و برنامه روی مرورگر اینترنتی

سنجش از دور آنلاین: بدون نصب نرم افزار تصاویر ماهواره ای را پردازش کنید

در این آموزش فوری در کمتر ازیک ساعت یاد میگیرید که چطور بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی لپتاپ خود براحتی تصاویر ماهواره ای را پردازش کنید. کارهای سنجش از دور آنلاین به ما کمک می کند در مرورگر اینترنتی خود محدوده و منطقه مورد نظر را انتخاب و پردازش هایی مانند تهیه شاخص پوشش گیاهی، تهیه شاخص برف، تهیه شاخص پهنه های آبی، تهیه شاخص های ترکیب رنگی کاذب را انجام بدهیم. این آموزش به شما یاد میدهد که هرکدام از این موارد بدون نیاز به دانستن فرمول های آن و بدون نیاز به وارد کردن پارامترهای مختلف و پیچیده براحتی انجام می شود.

تفسیر و پردازش تصاویر ماهواره ای بدون نیاز به نصب نرم افزار ENVI یک قابلیت است که به شما امکان می دهد براحتی بتوانید تحلیل های سنجش از دوری خود را از عوارض سطح زمین انجام بدهید.

برای مثال شما تنها با انتخاب شاخص NDVI یا شاخص NDSI بتوانید پهنه های پوشش گیاهی یا پهنه های برفی را مشخص کنید و نیازی به دانستن فرمول ان.دی.وی.ای یا فرمول ان.دی.اس.ای ندارید. این کار موجب راحتی انجام کارهای سنجش از دوری در سر زمین و یا در مسافرت می شود. همچنین برای اشخاصی که در تخصص های مختلف فعالیت می کننند نیاز به نصب نرم افزارهایی مانند ENVI یا ERDAS و غیره نیست که ناچار نیستند چندین برنامه غیر تخصصی را روی کامپیوتر خود نصب کنند.

این پردازش ها به شما کمک می کند که بتوانید پهنه های اراضی کشاورزی زیر کشت و یا موقعیت معادن و یا کانی های زمین شناسی مختلف را روی سطح زمین براحتی شناسایی کنید.

برای دانلود آموزش سنجش از دور آنلاین: بدون نصب نرم افزار تصاویر ماهواره ای را پردازش کنید روی دکمه خرید زیر کلیک کنید.