آموزش فوری و سریع کار با ماکرو در اکسل

آموزش فوری استفاده از ماکرو MACRO در اکسل


اشخاصی که بطور پیوسته با نرم افزارهای آفیس (Microsoft Office) مانند اکسل (Excel) کار میکنند همواره با این مشکل مواجه هستند که کارهای تکراری را باید بصورت روزانه و یا چند کار تکراری را باید چندین بار انجام بدهند. این مشکل به قدری در یمان کارشناسان و همه کاربران متداول است که شرکت مایکروسافت ابزار ماکرو را در بسته نرم فازاری افیس در به روش آسان بدون نیاز به کد نویسی قرار داده است. بنابراین، با استفاده از قابلتی ماکرو (macro) افیس (office) و از جمله برنامه اکسل شما می توانید بدون نیاز به انجام کد نویسی و تنها با چند کلیک ساده کارهای تکراری عظیم را در مدت کوتاهی انجام بدهید. با یادگیری ماکرو در اکسل شما در واقع می تانید کامپیوتر را به خدمت خود بگیرید تا کارهای شما را برایتان انجام بدهد.

در این آموزش اجرای یک دستور در چندین شیت بطور خودکار با استفاده از قابلیت ماکرو بدون کد نویسی در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

در این آموزش با توجه به محدودیت های زمانی یادگیری کارشناسان محترم و همراهان عزیز ما آموزش ماکرو macro را تنها در یک دقیقه به شما آموزش می دهیم. بنابراین، شما با صرف یک دقیقه وقت و دیدن این آموزش می توانید کار با ماکرو را یاد بگیرید و چندین ساعت در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید.


این آموزش فوری یادگیری ماکرو در اکسل به سوالات زیر پاسخ می دهد.

چطور در یک دقیقه ماکرو در اکسل را یاد بگیرم؟

آیا یادگیری ماکرو نیاز به مهارت کدنویسی دارد؟

چطور بدون کدنویسی ماکرو را خیلی سریع یاد بگیریم؟

ماکرو در اکسل چکار می کند؟

ماکرو در اکسل چطور کار می کند؟

چطور کارهای تکراری را با ماکرو در اکسل انجام بدهیم

چطور ماکرو را در اکسل اجرا کنیم؟